Zgrzewarka impulsowa AUDION MAGNETA ® 321 MG

SKU: NOV-28557

4200,00 szt. + VAT

Szacunkowy czas dostawy: 2-3 dni robocze

Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 500,00  z VAT.
12 Klientów ogląda ten produkt teraz!
Masz pytania odnośnie tego produktu?

Porozmawiaj z naszym specjalistą lub poproś o ofertę.

62218143_1285717218246656_2285775654991429632_n

Radosław Kokoszka

key account manager

Formularz ofertowy

Dane kontaktowe

Novumpack - systemy pakowania
30-719 Kraków
ul.Gromadzka 46

+48 12 653 04 06
+48 663 725 817

biuro@novumpack.pl
serwis@novumpack.pl

Poniższy formularz służy do składania zapytań o konkretny produkt ze strony. W przypadku innego produktu prosimy wysłać zapytanie ze strony konkretnego produktu.

Informacje dodatkowe
Waga 13 kg
Wymiary 46 × 20 × 27 cm
Moc 750W
Napięcie 230V/50Hz
Akcesoria dodatkowe Pedał nożny mechaniczny , Rozwijacz do folii , Statyw , Stolik roboczy
Długość zgrzewu 321mm
Szerokość zgrzewu 3mm
Maksymalna szerokość folii 300mm
Maksymalna długość cięcia 320mm
Maksymalna grubość zgrzewanego materiału 2×150 mikronów
Regulacja czasu zgrzewania Tak
Regulacja temperatury Nie
Maksymalny czas zgrzewania 6 sekund
Chłodzenie zgrzewu Tak
Technologia łączenia Zgrzew impulsowy
Wbudowane ostrze noża Tak
Rodzaj zgrzewanego materiału Gotowe worki , Laminaty , PE (polietylen) , PP (polipropylen) , PVC , Rękaw foliowy
Funkcja urządzenia Zgrzewanie folii i worków
Producent Audion
Wykonanie Malowana proszkowo – Biały
Pliki do pobrania

Opis produktu

SEALMASTER MAGNETA ® – ZGRZEWARKA IMPULSOWA

Seria Sealmaster Magneta® składa się z kompletnej gamy ręcznie obsługiwanych zgrzewarek impulsowych o różnych rozmiarach i opcjach. Ta przyjazna dla użytkownika i bezpieczna maszyna jest idealna do pakowania małych i średnich serii. Maszyna może pracować z gotowymi torebkami jak również z folią rurową.

Podczas pracy z rękawem foliowym, maszyna może produkować torebki o różnej długości dzięki zintegrowanemu urządzeniu tnącemu z osłoną.

Sealmaster Magneta® są to impulsowe zgrzewarki przeznaczone do pakowania wszelkiego rodzaju produktów w małych i średnich przedsiębiorstwach. Posiadają wiele zastosowań dzięki rozbudowanym opcjom zgrzewania. Proces zgrzewania rozpoczyna się poprzez naciśnięcie padała nożnego za pomocą którego zostaje opuszczone ramię zgrzewarki uruchamiające elektromagnes przytrzymujący je do momentu dokonania zgrzewu. Po wykonaniu zgrzewu wyłącza się elektromagnes i następuje proces chłodzenia, czyli przytrzymania ramienia do momentu wystudzenia się zgrzewu. Dzięki temu otrzymujemy mocny, trwały 100% powtarzalny zgrzew. Zgrzewarki posiadają regulowany potencjometrem czas zgrzewania i chłodzenia dostosowywany przez operatora do rodzaju i grubości folii. Wszystkie modele są wyposażone w osłonięty mechanizm tnący za pomocą którego można łatwo usunąć nadmiar folii. Urządzenia stosowane jest do zgrzewania wszystkich rodzajów folii termo-zgrzewalnych. Można nim zamykać lub produkować woreczki z rękawa i połrękawa foliowego ustalając sobie odpowiednią długość opakowania.

MAGNETA MG - STANDARD

Cykl zgrzewania maszyny może być łatwo uruchomiony przez naciśnięcie listwy zgrzewającej ręcznie lub za pomocą pedału nożnego. Po uruchomieniu listwy magnetyczne pozostają zamknięte przez cały cykl zgrzewania i chłodzenia, a następnie automatycznie otwierają się, gotowe do wykonania kolejnego zgrzewu. Maszyna nadaje się do zgrzewania polietylenu, polipropylenu i cienkich laminatów. Czasy chłodzenia są regulowane. Przetłumaczono z

 

MAGNETA MGT - PODWÓJNY ZGRZEW

Model Magneta z podwójnym zgrzewem wyposażony jest w dwie równoległe listwy zgrzewające. Urządzenie tnące przecina folię pomiędzy dwoma listwami zgrzewającymi. Za pomocą przełącznika druga listwa zgrzewająca może zostać wyłączona, dzięki czemu maszyna może być używana również jako standardowa. Tylko w modelu 321 druga listwa zgrzewająca nie może być wyłączona.

MAGNETA MGS - STAL NIERDZEWNA

Model MGS urządzenia Magneta jest wykonany ze stali nierdzewnej dla specjalnych zastosowań, takich jak przemysł spożywczy lub dla środowisk agresywnych. MGS posiada obudowę i akcesoria ze stali nierdzewnej. Wszystkie inne cechy są identyczne z modelem standardowym. Opcje takie jak stół podporowy i wspornik są również dostępne w stali nierdzewnej.

MAGNETA MGM - MOTOR

Zgrzewarka MGM jest napędzana silnikiem elektrycznym i wyposażona w elektryczny przełącznik nożny. Ten specjalny system umożliwia zamknięcie szczęk uszczelniających za pomocą delikatnego naciśnięcia na pedał. Uszczelnienia są ze stałej i niezawodnej jakości. Prawie wszystkie modele Sealmaster Magneta mogą być dostarczone w wersji MGM, a opcje dotyczą również modeli MGM.

MAGNETA MG(M)I - 5 mm ZGRZEW

Model MGMI Magnety wyposażony jest w silnik i uszczelnienie o szerokości 5mm zamiast standardowego uszczelnienia o szerokości 3mm. Drut uszczelniający z tego modelu mocowany jest za pomocą napinaczy, aby zapobiec rozprężaniu drutu.

MAGNETA MGMIDS - 5mm + MOTOR

MGMIDS to Sealmaster Magneta z zamknięciem silnikowym, uszczelnieniem 5 mm i dwoma listwami uszczelniającymi; jedną w maszynie i jedną w popychaczu. Ze względu na ciepło pochodzące z obu stron (bi-active), zgrzewarka jest mocniejsza niż standardowa maszyna, dzięki czemu będziesz mógł zgrzać folię o grubości do 2 x 0,25 mm.
Jako wyposażenie dodatkowe do tej maszyny można dostarczyć URZĄDZENIE KĄTOWE, które ustawia maszynę pod kątem (stromym i mniej stromym, jak pokazano na zdjęciu). To akcesorium może być używane tylko w połączeniu z MGMI lub MGMIDS. Na zdjęciu widoczny jest również regulowany na wysokość wspornik worka, który jest wygodny przy zgrzewaniu ciężkich worków.

AKCESORIA

 1. Stół roboczy z regulowanym uchwytem na worek (OTST)
 2. Podpora z pedałem nożnym (SP)
 3. Rolloflux & polylock (RL)
 4. Zestaw rolek & polylock (SR)

PRZYSTAWKA KĄTOWA

Urządzenie kątowe (AD MGMI) ustawia maszynę pod kątem (stromym i mniej stromym, jak pokazano na rysunku). To akcesorium może być używane tylko w połączeniu z MGMI lub MGMIDS. Na rysunku pokazano również regulowaną na wysokość podporę worka, która jest wygodna podczas zgrzewania ciężkich worków.

 1. Mniej stromy kąt urządzenia kątowego
 2. Stromy kąt urządzenia kątowego
 3. Regulowany wspornik worka
 4. Stół roboczy OTST

Objaśnienie oznaczeń stosowanych dla Zgrzewarek:

 • MG- MG (magneta) – urządzenie z listwą 3mm
 • MGI- MG(magneta) – I (industrial) – zgrzew 5mm
 • MGT- MG(magneta) – T (twin) – podwójna listwa zgrzewająca 3mm
 • MGS- MG(magneta) – S (stainless steel) – stal nierdzewna , - listwa 3mm
 • MGST- MG(magneta) – ST (stainless steel), (twin) – stal nierdzewna , – podwójna listwa zgrzewająca 3mm
 • MGM- MG(magneta) – M (motor) – silnik elektryczny opuszczający ramię zgrzewające, - listwa 3mm
 • MGMI- MG(magneta) – MI (motor), (industrial) – silnik elektryczny opuszczający ramię zgrzewające, - zgrzew 5mm
 • MGMT- MG(magneta) – MT(motor), (twin) – silnik elektryczny opuszczający ramię zgrzewające, - podwójna listwa zgrzewająca 3mm
 • MGMS- MG(magneta) – MS(motor), (stainless steel), – silnik elektryczny opuszczający ramię zgrzewające, – stal nierdzewna, - listwa 3mm
 • MGMIDS- MG(magneta) – MIDS(motor), (industrial), (bi-active), (stainless steel) – silnik elektryczny opuszczający ramię zgrzewające,- listwa zgrzewająca góra-dół 5mm, – stal nierdzewna,
 • MGMIT - MG(magneta) – MIT (motor), (industrial), (twin) – silnik elektryczny opuszczający ramię zgrzewające, podwójna listwa zgrzewająca 3mm,

Objaśnienie oznaczeń stosowanych dla akcesorii:

 • SP - podstawa z pedałem nożnym ,
 • OTST - stolik z podpórką,
 • SR- rolki na folie do podstawy, POLYLOCK - element przytrzymujący folię przy ramieniu zgrzewającym,
 • RL- wolnostojące rolki do folii dla urządzenia bez podstawy,
  FSMN - pedał nożny dla urządzenia bez podstawy,
 • AD - adapter kątowy zmieniający pozycje zgrzewarki umiejscowionej na podstawie (dla urządzeń z silnikiem elektrycznym),
 • BS - półka dla większych worków dla zgrzewarek z silnikiem elektrycznym,
  CODE - zgrzew ze stałym napisem (napis umiejscowiony na gumie dociskowej).


Dla wybranych modeli Zgrzewarek SELAMASTER MAGNETA można zamówić akcesoria w wersji ze stali nierdzewnej.

Opinie

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Zgrzewarka impulsowa AUDION MAGNETA ® 321 MG”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Musisz być zalogowany, aby móc dodawać zdjęcia do recenzji.