Nasi klienci

Nasi klienci są w centrum uwagi. Jesteśmy oddani budowaniu wzajemnego zaufania, dlatego zwracamy uwagę i słuchamy uważnie, aby zrozumieć dokładnie wyzwania klienta. Zadowolony klient jest tym, co naprawdę sprawia, że ​​nasz wysiłek ma sens.

Nasze kompetencje i wieloletnie doświadczenie w zakresie dostaw, doradztwa i instalacji maszyn i urządzeń do pakowania na terenie całej Polski, zostało docenione przez naszych partnerów i klientów o czym świadczyć mogą wybrane referencje.

Referencje stanowią odzwierciedlenie naszej codziennej pracy. Wybrane poniżej referencje przedstawiają nie tylko szerokie spektrum naszych klientów, ale także zakres wymagań, którym musimy sprostać. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu pozostałe referencje w trakcie osobistej rozmowy oraz udostępnimy bezpośredni kontakt do naszego Klienta, aby mogli Państwo potwierdzić realizację usług, jakość i niezawodność naszych rozwiązań oraz nasze kompetencje.

Bezkompromisową jakość zawsze znajdował się w centrum naszej filozofii biznesowej. Szerokie doświadczenie w budowie maszyn, rygorystyczna kontrola jakości na wszystkich etapach procesu produkcyjnego oraz wysokiej jakości używane komponenty gwarantują niezawodność i trwałość naszych maszyn pakujących, co przekłada się na dużą wydajność i efektywność. Dotychczasowe doświadczenia wykazują aż 98% bezproblemowej pracy maszyn pakujących z linii Pro.

Nasze maszyny są zaprojektowane tak, aby służyć klientom z wysokimi wymaganiami: chodzi nie tylko o precyzyjne wykonanie i dbałość o szczegóły, ale o przyjazne dla użytkownika rozwiązania i łatwą obsługę. Każda maszyna podlega kontroli jakości na wszystkich etapach produkcji i jest testowana przed wysyłką. Udowadniamy nasze podejście do jakości, udzielając dodatkowych gwarancji na nasze maszyny.

Od początku naszej działalności poszukujemy nowych rozwiązań, które pozytywnie wpływają na naszych klientów. Kreatywność i dbałość o szczegóły stanowiły część naszej filozofii biznesowej. Z dumą prezentujemy wiele innowacyjnych rozwiązań – od wprowadzania niewielkich ulepszeń aż po realizację większych pomysłów. Codziennie doskonalimy nasze umiejętności, zdobywamy nową wiedzę aby wszystko co robimy było bliżej doskonałości.

Zespół Novumpack.pl

Zaufali nam najlepsi

Dowiedz się co możemy zrobić dla Twojej firmy