Jako firma od lat specjalizująca się w automatyzacji i robotyzacji linii pakujących, dbamy przede wszystkim o wysoki poziom świadczonych usług oraz kompleksową obsługę przedsiębiorstw chcących usprawnić proces pakowania.

Z doświadczenia wiemy, że wdrożenie maszyny pakującej do pracującego środowiska składa się z wielu czynników i niekiedy jest dużą inwestycją. Odpowiednie zaplanowanie pomaga uczynić tę inwestycję jeszcze bardziej opłacalną, dlatego umożliwiamy Państwu okresowe WYPOŻYCZENIE MASZYN PAKUJĄCYCH znajdujących się w naszym asortymencie.

Wypożyczenie niesie ze sobą szereg korzyści:

  • Pozwala na praktyczne zapoznanie się z solidną konstrukcją maszyny, sposobem jej pracy oraz wydajnością przy pakowaniu
  • Pomaga podjąć decyzję o wdrożeniu maszyny do linii produkcyjnej
  • Umożliwia przeszkolenie kadry do pracy z maszyną oraz poznanie opinii pracowników, przed instalacją maszyny na stałe
  • Pokazuje prostotę obsługi maszyny
  • Uwidacznia zyski, które płyną z odpowiedniego doboru maszyn pakujących

W ofercie wypożyczalni znajdują się:

Decydując się na wynajem maszyny z NOVUMPACK, otrzymują Państwo nie tylko możliwość jej użytkowania\testowania, ale także fachową wiedzę w zakresie
automatyzacji procesu pakowania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie realizacji usługi

  • Pomagamy przy ustawieniu maszyny w optymalnym miejscu
  • Jesteśmy przy pierwszym uruchomieniu maszyny w Państwa zakładzie
  • Szkolimy Państwa pracowników z obsługi maszyny
  • Wspieramy proces testów, będąc stale z Państwem w stałym kontakcie
  • Udzielamy fachowych porad, by maksymalizować efektywność pracy maszyn

W trosce o bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych maszyn każdy sprzęt przed wypożyczeniem sprawdzamy pod kątem technicznym oraz przygotowujemy do wysyłki.

Wynajem skierowany jest głównie do Przedsiębiorstw, które planują usprawnienie procesu pakowania, ale potrzebują fachowej wiedzy i wsparcia na ten temat. Chcą poznać świat maszyn pakujących oraz kulturę jej pracy w praktyce, a nie tylko z katalogów, czy wykresów wydajności. Wynajem polecamy także firmom, których produkcja jest sezonowa i w danym czasie wymaga większego nakładu sił. Od wielu lat współpracujemy z firmami, które dopiero wdrażają automatyzację procesów pakowania oraz przedsiębiorstwami, których zapotrzebowanie na maszyny pakujące zwiększa się wraz ze wzrostem produkcji.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajem jednej z maszyn, prosimy o kontakt. Przygotujemy indywidualną ofertę dopasowaną do określonych potrzeb.

Jesteś zainteresowany wynajmem maszyn?

Skontaktuj się z nami – znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dedykowane do Twoich potrzeb!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Novum office Sp z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Gromadzka 46, moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane przez formularz kontaktowy za pośrednictwem kanałów komunikacji, które wskazałem/am w formularzu, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.