Zgrzewarka rotacyjna stałocieplna FR600A

SKU: NOV-69868

1849,00  + VAT

Szacunkowy czas dostawy: 7-14 dni roboczych

Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 500,00  z VAT.
17 Klientów ogląda ten produkt teraz!
Masz pytania odnośnie tego produktu?

Porozmawiaj z naszym specjalistą lub poproś o ofertę.

62218143_1285717218246656_2285775654991429632_n

Radosław Kokoszka

key account manager

Formularz ofertowy

Dane kontaktowe

Novumpack - systemy pakowania
30-719 Kraków
ul.Gromadzka 46

+48 12 653 04 06
+48 663 725 817

biuro@novumpack.pl
serwis@novumpack.pl

Poniższy formularz służy do składania zapytań o konkretny produkt ze strony. W przypadku innego produktu prosimy wysłać zapytanie ze strony konkretnego produktu.

Informacje dodatkowe
Waga 30 kg
Moc 500W
Maksymalna długość cięcia b.d.
Chłodzenie zgrzewu Tak
Rodzaj zgrzewanego materiału Gotowe worki , Małe torebki , PA , PE , Saszetki
Funkcja urządzenia Awaryjny wyłącznik zasilania , Nieograniczona długość zgrzewania , Zgrzewanie folii i worków
Producent Brother
Napięcie 230V/50Hz
Maksymalna temperatura 300 °C
Prędkość Transportera(m/min) 0-12
Szerokość zgrzewu 6-12 mm
Regulacja temperatury Tak
Regulacja czasu zgrzewania Tak
Technologia łączenia Zgrzew stałocieplny
Wbudowane ostrze noża Nie
Wykonanie Malowana proszkowo – Biały
Kolor Biały
Wymiary zewnętrzne (dł.×szer.×wys.) (mm) 590 x 410 x 310
Waga urządzenia (kg) 29
Pliki do pobrania

Opis produktu

Zgrzewarka rotacyjna stałocieplna FR600A to kompaktowe, stylowe i wysoce funkcjonalne urządzenie, które znajduje zastosowanie w pakowaniu saszetek i małych torebek. Metoda stałocieplna, którą wykorzystuje, gwarantuje trwałe i stabilne zgrzewanie, niezależnie od rodzaju używanej folii.

Posiada regulator temperatury oraz sekcję chłodzącą zgrzew, co zapewnia optymalne warunki pracy. Regulacja docisku zgrzewu i podajnik wprowadzający umożliwiają wygodną i szybką pracę, a prędkość działania dochodzi do 12 metrów na minutę. Szerokość zgrzewu jest regulowana w zakresie od 6 do 12 mm poprzez podajnik worka, co sprawia, że urządzenie jest wszechstronne i elastyczne.

Dzięki prostym technologiom zapewnia trwały efekt zamkniętych woreczków z szerokim, mocnym zgrzewem, bez względu na rodzaj folii. Może obsługiwać różnorodne woreczki z różnych rodzajów folii i o różnych szerokościach, co czyni je idealnym rozwiązaniem w różnych gałęziach gospodarki.

Zgrzewarka ta umożliwia regulację prędkości transportu i temperatury oraz dysponuje systemami grzania i chłodzenia oraz kontrolą elektryczną. Po włączeniu do zasilania wszystkie systemy automatycznie rozpoczynają pracę, co zapewnia efektywność i stabilność procesu pakowania.

Urządzenie może obsługiwać kilka woreczków naraz, co przyspiesza proces pakowania produktów. Dodatkowo, w odróżnieniu od innych zgrzewarek tego typu, umożliwia zgrzewanie torebek z rączką itp., ponieważ zgrzew jest tworzony 40 mm od krawędzi woreczka.

Zgrzewarka rotacyjna FR600A może być wykorzystywana w przemyśle spożywczym, chemicznym, kosmetycznym, a także może być przeznaczona do kontaktu z artykułami spożywczymi, co czyni ją wszechstronnym i niezawodnym narzędziem w procesie pakowania.

Proces zgrzewania

Po włączeniu urządzenia do zasilania wszystkie systemy natychmiast rozpoczynają pracę. Grzałki, precyzyjnie sterowane, szybko osiągają zadany poziom temperatury, zapewniając idealne warunki do zgrzewania.

Kiedy woreczek zostaje umieszczony w blaszce prowadzącej, zaczyna się dynamiczny proces. Paski napędowe przechwytują woreczek i sprawnie przekazują go przez urządzenie. Transporter dokładnie przemieszcza woreczek, wprowadzając go pomiędzy grzałki, gdzie dochodzi do zgrzewu zamykającego.

Po zgrzaniu, woreczek przechodzi do bloku chłodzenia, gdzie odbywa się proces stabilizacji. Dzięki nadmuchowi chłodnego powietrza, zgrzew jest chłodzony, co zapewnia jego trwałość i solidność.

Na zakończenie procesu, zamknięty woreczek zostaje precyzyjnie wyrzucony przez transporter, opuszczając strefę działania urządzenia. Dzięki temu, cały proces odbywa się sprawnie i efektywnie, zapewniając wysoką jakość pakowania.

Opinie

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Zgrzewarka rotacyjna stałocieplna FR600A”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Musisz być zalogowany, aby móc dodawać zdjęcia do recenzji.