Zgrzewarka przemysłowa na statywie HACONA E-1020

SKU: HG 008-428

15609,00  + VAT

Produkt dostępny na zamówienie

Szacunkowy czas dostawy: 7-14 dni roboczych

Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 500,00  z VAT.
6 Klientów ogląda ten produkt teraz!
Masz pytania odnośnie tego produktu?

Porozmawiaj z naszym specjalistą lub poproś o ofertę.

62218143_1285717218246656_2285775654991429632_n

Radosław Kokoszka

key account manager

Formularz ofertowy

Dane kontaktowe

Novumpack - systemy pakowania
30-719 Kraków
ul.Gromadzka 46

+48 12 653 04 06
+48 663 725 817

biuro@novumpack.pl
serwis@novumpack.pl

Poniższy formularz służy do składania zapytań o konkretny produkt ze strony. W przypadku innego produktu prosimy wysłać zapytanie ze strony konkretnego produktu.

Kup w zestawie z:

15609,00  + VAT
Original price was: 549,00 zł.Current price is: 521,55 zł. + VAT
Original price was: 250,00 zł.Current price is: 237,50 zł. + VAT
Original price was: 16408,00 zł.Current price is: 16368,05 zł. + VAT
Dla 3 produktów
Informacje dodatkowe
Waga zestawu

43 kg

Wymiary zestawu

dł. 110 x szer. 56 x wys.113 cm

Moc

1500W

Napięcie

230V/50Hz

Klasa uszczelnienia

IP33

Szerokość zgrzewu

5mm

Długość zgrzewu

1020mm

Maksymalna szerokość folii

1000mm

Maksymalna długość cięcia

1000mm

Maksymalna temperatura

230°C

Maksymalny czas zgrzewania

6 sekund

Regulacja temperatury

Nie

Regulacja czasu zgrzewania

Tak

Chłodzenie zgrzewu

Tak

Technologia łączenia

Zgrzew impulsowy

Rodzaj zgrzewanego materiału

BOPP

,

PA

,

PE

,

PP

,

PVC

Wbudowane ostrze noża

Tak

Funkcja urządzenia

Zgrzewanie folii i worków

Wykonanie

Malowana proszkowo – Pomarańczowy

,

Stal nierdzewna

Producent

Hacona

Kolor

Pomarańczowy

,

Srebrny

Akcesoria dodatkowe

Pedał nożny elastyczny (bowden)

,

Pedał nożny mechaniczny

,

Podstawa na kołach

,

Rozwijacz do folii

,

Statyw

,

Stolik roboczy

System modułowy

Tak

Gwarancja

1 rok

,

2 lata w pakiecie przeglądów okresowych

,

Producenta

Pliki do pobrania

Broszura Hacona E-type

Download(2 MB)

Instrukcja obsługi Hacona E-type EN

Download(3 MB)
Opis produktu
Hacona E-type

Absolutnie niezawodna
Bardzo szybka zgrzewarka

Zgrzewarki impulsowe typu E z elektrycznym pedałem nożnym to najnowszy typ maszyny w asortymencie produktów firmy HACONA. W rozwój tego typu maszyn wkładamy cały nasz wysiłek i doświadczenie.

Wraz z naszym zespołem inżynierów skupiliśmy się na opracowaniu produktu wykraczającego poza Twoje oczekiwania. NOWY typ E jest super mocny, bardzo szybki i absolutnie niezawodny. Ten nowy typ maszyny podkreśla filozofię rozwoju produktu HACONA. Myślenie modułowe i uproszczenie procesów produkcyjnych!

5mm element zgrzewający
zapewnia dobrą szczelność

Hacona E – type to maszyny termozgrzewalne działające na zasadzie impulsu elektrycznego. W standardzie z pedałem nożnym. Zgrzewarki są produkowane w 5 różnych długości pręta uszczelniającego. Ta szeroka gama produktów zapewnia maksymalną elastyczność w doborze odpowiedniego rozmiaru maszyny do odpowiedniego zastosowania. Najmniejszą maszyną z gamy produktów typu E jest E – 420. Maszyna ta oferuje najlepsze rozwiązanie oszczędzające miejsce. Jeśli do pakowania używane są różne rodzaje worków o różnych rozmiarach, E – 1320 oferuje najbardziej elastyczne rozwiązanie, ponieważ wszystkie rozmiary worków mogą być zgrzewane na jednej maszynie.

Wszystkie zgrzewarki impulsowe typu E z elektrycznym pedałem nożnym działają na zasadzie zgrzewania impulsowego. Drut zgrzewający nagrzewa się tylko wtedy, gdy listwa zgrzewająca jest zamknięta.

 • Zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo
 • Maksymalizuje oszczędność energii

Informacje ogólne: Wszystkie zgrzewarki do folii Hacona, w tym E-type są przeznaczone do zgrzewania również wąskich folii opakowaniowych na każdym rozmiarze zgrzewarki!
Przykład: Za pomocą impulsowej zgrzewarki do folii E – 1020 z elektrycznym pedałem nożnym możliwe jest zgrzewanie bardzo wąskiej folii opakowaniowej o szerokości nawet 50 mm (2 cale) lub 100 mm (4 cale). Do pracy z folią opakowaniową 50 mm (2 cale) lub nawet z folią opakowaniową 1000 mm (40 cali) nie są potrzebne żadne regulacje mechaniczne.

Usztywnione listwy grzewcze
i wyjątkowa wytrzymałość

Dzięki tej całkowicie NOWEJ konstrukcji zawieszenia listwy zgrzewającej zapewniamy, że listwy zgrzewające zamykają się zawsze w 100% równolegle. Każda mechaniczna część maszyny jest tak precyzyjnie zaprojektowana, że po złożeniu maszyny nie są potrzebne żadne dalsze regulacje. Siła zamykania listew zgrzewających jest równomiernie rozłożone na całej długości uszczelnienia. Dzięki temu szczegółowo zaplanowanemu NOWEMU rozwiązaniu mechanicznemu, efekt uszczelnienia opakowania jest zawsze doskonały. Aby sprostać najwyższym wymaganiom, każda część wykonana jest z najwyższej jakości materiałów ze stopu magnezu i aluminium. Części maszyny i cała maszyna sama w sobie są zaprojektowane do pracy w warunkach przemysłowych. Listwa zgrzewająca i zawieszenia są wykonane z materiałów nierdzewnych.

Zamykanie i otwieranie listew zgrzewających jest wspomagane silnikiem elektrycznym. Sygnał START może być wyzwalany pedałem lub ręką. Wystarczy dotknąć listew zgrzewających i przyłożyć niewielką siłę do ich zamknięcia, a sygnał elektryczny zostanie wysłany i silnik zamknie listwy zgrzewające. Po zakończeniu cyklu zgrzewania (zgrzewania i chłodzenia) listwy zgrzewające otworzą się automatycznie.

Konstrukcja malowana proszkowo
lub anodowana na srebrno

Zgrzewarki impulsowe typu E z powierzchnią malowaną proszkowo Pomarańczowy to kolor marki. Od samego początku Hacona produkuje wszystkie swoje produkty w typowym dla fabryki kolorze pomarańczowym. Idealny wygląd, który odzwierciedla jakość – to jeden z kluczowych aspektów, o których nasi inżynierowie mają na myśli przy opracowywaniu produktu. Nie akceptujemy nawet najmniejszego kompromisu w wysokiej jakości i topowym wyglądzie. Cała maszyna została zaprojektowana tak, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo. Korpus maszyny i części łączące są tak precyzyjnie zamontowane, że nie ma między nimi ani jednej szczeliny. Brak luźnych kabli i otworów w ramie maszyny. To wszystko służy Twojemu bezpieczeństwu! Zgrzewarki impulsowe typu EI z powierzchnią anodowaną na srebrno Wszystkie zgrzewarki impulsowe typu EI mogą być stosowane w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i chemicznym. Dzięki anodowaniu (obróbce powierzchniowej) ramy maszyny powierzchnia profilu aluminiowego staje się absolutnie gładka i wzmocniona. Dzięki tej obróbce powierzchni rama maszyny do zgrzewania folii typu EI jest teraz jeszcze bardziej odporna na zarysowania i uderzenia mechaniczne.

Wyjątkowo mocny korpus
wykonany z aluminium i magnezu

Cała maszyna i listwa zgrzewająca każdej zgrzewarki impulsowej typu E z elektrycznym pedałem nożnym są wykonane z ultra mocnego profilu aluminiowo-magnezowego. Technologia ta zapewnia super mocną podstawę i absolutnie płaską powierzchnię specjalnie zaprojektowanego elementu zgrzewającego. Jednocześnie gwarantujemy dzięki specjalnie zaprojektowanym aluminiowym żebrom wewnątrz ramy również prawidłowe i szybkie chłodzenie drutów zgrzewających po zakończeniu cyklu zgrzewania.

Malowanie proszkowe – kolor pomarańczowy: Do ogólnego zastosowania. Znajduje zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu.

Anodowane na srebrno: dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i niektórych części przemysłu chemicznego.

UWAGA: Powierzchnia nie jest kwasoodporna!

Technologia zgrzewania impulsowego

Zgrzewarki impulsowe typu E z elektrycznym pedałem nożnym oferują szeroką gamę wersji z drutem zgrzewającym. Właściwa wersja drutu zgrzewającego musi być dobrana do produktu i materiału opakowania. Wszystkie zgrzewarki impulsowe typu E z elektrycznym pedałem nożnym pracują w technologii zgrzewania impulsowego.

Technologia ta zapewnia:

 • Oszczędność energii
 • Oferuje BARDZO wysoki poziom bezpieczeństwa pracy

E-type – przemysłowy drut zgrzewający o szerokości 5 mm (0,197 cala) z technologią zgrzewania impulsowego.

Maszynę typu E można zamówić w dwóch wersjach:

 • typ E malowany proszkowo na kolor pomarańczowy
 • typ EI – srebrny anodowany

ED-type – Przemysłowy drut zgrzewający o szerokości 2 x 5 mm (2 x 0,197 cala) z technologią zgrzewania impulsowego. Drugi drut zgrzewający można wyłączyć. Podwójne uszczelnienie jest stosowane wszędzie tam, gdzie bardzo zabrudzone worki (z proszkiem, olejem, kurzem…) muszą być uszczelnione z wysokim poziomem bezpieczeństwa! Podwójne uszczelnienie gwarantuje pełną szczelność opakowania.

Maszynę typu ED można zamówić w dwóch obróbkach powierzchniowych:

 • typ ED malowany proszkowo na kolor pomarańczowy
 • typ EDI – srebrny anodowany

EB-type – 5 mm (0,197 cala) szeroki przemysłowy drut zgrzewający Bi-Acitve (zgrzewanie z dwóch stron) z technologią zgrzewania impulsowego. Technologia zgrzewania Bi – Active zapewnia super mocne zgrzewanie do zamykania worków wielowarstwowych lub laminowanych. Za pomocą zgrzewarki Bi-Active można zgrzewać worki o całkowitej grubości (bezwzględnej grubości materiału) 800 mikronów! Folia opakowaniowa jest podgrzewana z dwóch stron. Zapewnia to równomierny przepływ ciepła przez materiał z obu stron. Stosując ten proces, można uniknąć przegrzania materiału opakowaniowego!

Maszynę typu EB można zamówić w dwóch obróbkach powierzchniowych:

 • typ EB malowany proszkowo na kolor pomarańczowy
 • typ EBI – srebrny anodowany

 

Wszystkie zgrzewarki impulsowe typu E z elektrycznym pedałem nożnym współpracują z impulsowym drutem zgrzewającym o szerokości 5 mm (0,197 cala) . Długość uszczelnienia zależy zawsze od wielkości maszyny. Wszystkie folie termoplastyczne (zgrzewalne) o całkowitej grubości materiału do 500 mikronów mogą być łatwo i szczelnie zgrzewane za pomocą folii typu E lub ED. W przypadku materiałów o grubości do 800 mikronów należy wybrać typ EB. Wszystkie te wersje typu E (typ E; typ ED; typ EB) mają zintegrowany specjalnie zaprojektowany bezpieczny nóż tnący. Ten nóż tnący umożliwia wykonanie worków z rękawa foliowego lub odcięcie pozostałej części folii po zgrzaniu. Jeśli maszyna typu ED jest używana z podwójnym uszczelnieniem, nie należy używać noża tnącego!

Innowacyjne mocowanie
elementów systemu zgrzewającego

Technologia bez kompromisów: specjalnie zaprojektowane systemy mocowania drutu zgrzewającego typu E zapewniają optymalne naprężenie drutu zgrzewającego na każdym poziomie temperatury. Przy wysokich temperaturach drut zgrzewający rozciąga się. Nasz system mocowania drutu zgrzewającego został zaprojektowany tak, aby zapewnić optymalne napięcie w każdym poziomie temperatury i zapewnić swobodny ruch drutu zgrzewającego w kierunku wzdłużnym. Specjalnie zaprojektowana górna taśma PTFE ma na celu podkreślenie tej funkcji i zapewnienie swobodnego ruchu drutu zgrzewającego w dowolnym momencie. Dzięki specjalnemu systemowi mocowania górnego PTFE nie może się poluzować ani marszczyć. Cała powierzchnia drutu zgrzewającego pokryta jest PTFE. Pozwala to uniknąć przywierania materiału do drutu zgrzewającego. Naciąganie elektrody uszczelniającej ma na celu osiągnięcie doskonałych wyników uszczelnienia! Pod drutem zgrzewającym znajduje się pasek silikonowy pokryty taśmą PTFE. Daje to elastyczność drutowi zgrzewającemu, aby kompensować nierówne punkty nacisku.

Cyfrowa kontrola
temperatury i czasu zgrzewania

Drut zgrzewający typu E jest sterowany cyfrowo w czasie. Dostosowując czas zgrzewania, temperatura automatycznie rośnie równolegle. Nie można oddzielnie ustawić temperatury zgrzewania! Za pomocą specjalnej kombinacji klawiszy można zmienić ustawienie maszyny. Nieuprawniony operator nie będzie mógł (jeśli kombinacja klawiszy jest nieznana) dostosować wcześniej ustawionej wartość. Zapewnia to najwyższe bezpieczeństwo! W maszynie typu ED (typ E z podwójnym zgrzewaniem) drugi drut zgrzewający (górny drut zgrzewający) można WŁĄCZYĆ / WYŁĄCZYĆ za pomocą przycisku podwójnego zgrzewania. Jeśli znak podwójnego uszczelnienia świeci się na biało, oznacza to, że podwójne uszczelnienie jest aktywowane!

Czas zgrzewania i chłodzenia można regulować, naciskając strzałki w górę i w dół (patrz 1 i 3 na rysunku) w zakresie od 1 do 12. Do każdej wartości przypisany jest określony czas zgrzewania i chłodzenia oraz temperatura zgrzewania.

Po włączeniu głównego wyłącznika maszyny, podwójny siedmiosegmentowy wyświetlacz zapala się i pokazuje aktualny stan (wartość zadaną) maszyny. Maszyna jest w stanie spoczynku, gotowa do pracy.

Średnie zużycie w trybie czuwania wynosi mniej niż 1 W / godzinę (moc elektryczna).

W celu pracy z maszyną i wykonania zgrzewu możliwe są dwie funkcje START:

 • START za pomocą elektrycznego pedału nożnego.
 • START od przyłożenia niewielkiego nacisku na tylną stronę listwy zgrzewającej.

Przy każdej wartości uszczelnienia obliczany jest automatycznie (poprzednio ustawione fabrycznie) ustawiony czas chłodzenia. Aby uzyskać doskonały efekt uszczelnienia, listwy zgrzewające pozostają zamknięte z dociskiem przez dodatkowe 1-2 sekundy po zakończeniu uszczelniania. Zapewnia to najlepszy efekt uszczelnienia, ponieważ uszczelniony materiał opakowaniowy może ostygnąć i utwardzić się.

Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze

Oferujemy najwyższe standardy BEZPIECZEŃSTWA dla naszych maszyn do zgrzewania folii. BEZPIECZEŃSTWO to m.in. automatyczne zamykanie listwy zgrzewającej. Wszystkie zgrzewarki impulsowe typu E posiadają zintegrowany elektryczny silnik przekładniowy do zamykania i otwierania listwy zgrzewającej. To automatyczne zamykanie listwy zgrzewającej zapewnia wyjątkowo ergonomiczną funkcję maszyny i umożliwia zamknięcie listwy przy maksymalnym docisku. Dzięki temu procesowi można osiągnąć szybkie cykle robocze i zapewnić doskonałe uszczelnienie! Specjalny napęd motoreduktorów – łącznik między silnikiem a mechanizmem listwy zgrzewającej – jest zaprojektowany tak, aby działał również jako system bezpieczeństwa. NIE może się zdarzyć, że operator zamknie listwy zgrzewające i że jakikolwiek palec zostanie ściśnięty. Pracując z impulsową technologią zgrzewania , drut zgrzewający nagrzewa się tylko wtedy, gdy listwy zgrzewające są całkowicie zamknięte, a elektromagnes zamykający listwę jest włączony. Po uruchomieniu elektromagnesów operator nie jest w stanie otworzyć listwy zgrzewającej. W sytuacji awaryjnej maszynę można łatwo wyłączyć za pomocą głównego wyłącznika. Przed zakończeniem cyklu zgrzewania nagrzewanie drutów zgrzewających zostanie automatycznie wyłączone, a drut zgrzewający ostygnie z powrotem do normalnej temperatury pokojowej bez ryzyka poparzenia.

Bezpieczny system
noża tnącego

Wszystkie impulsowe zgrzewarki do folii typu E posiadają zintegrowany bezpieczny nóż tnący do odcinania reszty worka powyżej zgrzewu. Nóż tnący może służyć również do produkcji worków z folii rurowej. Ostry nóż tnący jest bezpiecznie umieszczony wewnątrz aluminiowej listwy zgrzewającej. Zapewnia to, że operator nie może skaleczyć nożem przed jego aktywacją. Aby uruchomić nóż tnący, operator musi docisnąć nóż i przesunąć go wzdłuż całej długości listwy zgrzewającej. Po zwolnieniu noża wsunie się z powrotem w bezpieczne położenie.

Specjalnie zaprojektowana
geometryczna forma ramienia

Wyjątkowo wytrzymałe mocowania listew zgrzewających wykonane są z magnezu i aluminium są produkowane przy użyciu precyzyjnej technologii formowania, aby sprostać najwyższym oczekiwaniom. Profile listwy zgrzewającej i zawieszenie listwy zgrzewającej mają specjalnie zaprojektowaną geometryczną formę. Został zaprojektowana tak, aby sprostać wysokim obciążeniom. Wybierając najlepsze materiały, takie jak aluminium magnezowane, maksymalizuje się obciążalność listew zgrzewających. Projekt tych części jest nie tylko symulowany w programach komputerowych, ale także podkreślany w kilku polach testów. Każdy ostateczny projekt jest testowany w rzeczywistych warunkach pracy przez min. 1.000.000 cykli. Specjalna konstrukcja zawieszenia pozwala na ukrycie wszystkich przewodów elektrycznych prowadzących do centrali lub do górnej listwy zgrzewającej (maszyna typu EB). Dążymy do perfekcji, jeśli mówimy o wysokiej jakości uszczelnieniu

Specjalny wyższy
stopień ochrony IP!

Cała rama maszyny jest całkowicie zamknięta. Nie ma nawet niewielkiego otworu lub szczeliny w korpusie maszyny. Nie ma swobodnie biegnących kabli elektrycznych. Każde połączenie elektryczne jest odpowiednio ukryte. Drut zgrzewający pokryty jest na całej długości taśmą PTFE. Standardowe maszyny typu E (typ E, typ ED, typ EB) mają stopień ochrony IP 33. Jako opcję specjalną można zamówić wyższy stopień ochrony IP! Dzięki specjalnej „wysokiej klasie IP” stopień ochrony IP maszyny można zwiększyć do poziomu IP 34, jeśli wymagana jest ochrona przed cieczami lub do IP43 w celu zwiększenia ochrony przed cząstkami stałymi (ochrona przed pyłem).
Brak luźnych kabli elektrycznych! Każde połączenie elektryczne jest odpowiednio ukryte. Jednostka sterująca maszyny znajduje się po tej samej stronie, po której znajduje się wyłącznik główny. Ani jeden kabel elektryczny nie jest wolny! Drut zgrzewający pokryty jest na całej długości taśmą PTFE. Połączenia elektryczne są również poprowadzone i zakryte.

Nowoczesny system
konstrukcji modułowej

Oferujemy nieskończone możliwości dzięki ergonomicznej konstrukcji. Każda zgrzewarka typu E (jako wersja stołowa) może być wyposażona w następujące akcesoria:

 • Stół roboczy
 • Rolki przytrzymujące folię z płytami prowadzącymi

Zgrzewarka typu E może być używana niezależnie, również jako zgrzewarka stołowa. Dodanie stołu roboczego lub rolek przytrzymujących folię do maszyny zwiększa ergonomię pracy. Do każdego akcesorium można dodać szt. po szt. do maszyny. Możliwości kombinacji zależą od użytkownika. Stół roboczy i wspornik worka utrzymują worek przed maszyną i zapewniają całkowicie płaską powierzchnię do ułożenia produktu.

Rolki utrzymujące folię z płytami prowadzącymi mogą obsługiwać różne rozmiary rolek folii. Dzięki technologii dzielonej rolki możliwe jest odwijanie jednej rolki bez odwijania drugiej. Płytki prowadzące chronią wąską rolkę folii przed spadaniem na bok. Jeśli w procesie pakowania stosuje się kilka rozmiarów rolek folii, do maszyny można dodać drugi zestaw rolek przytrzymujących folię z płytami prowadzącymi. Rolki przytrzymujące folię można dodać tylko do wersji stołowej!

Regulowany i wygodny
stolik roboczy

Maszyna typu E może być wyposażona w standardowy stół roboczy. Mocowanie stołu roboczego do maszyny podkreśla ergonomię pracy. Pozycję stołu roboczego można regulować pod 6 kątami, począwszy od pozycji poziomej do prawie pionowej. Stół roboczy i wspornik worka utrzymują worek przed maszyną i zapewniają całkowicie płaską powierzchnię do ułożenia produktu. Maksymalna waga ładunku to 10 kg (22 funty) (waga statyczna)! Każde akcesorium typu E, w tym stół roboczy, można później dodać do maszyny. Możliwości kombinacji akcesoriów zależą od użytkownika.

Płynna regulacja
podpory worka

Stół roboczy zawiera również płytę podporową worka. Ten wspornik torby (metalowa płyta) można regulować w pozycji w zależności od długości worka. Min. odległość od drutu zgrzewającego wynosi ok. 100 mm (4 cale) (w pozycji poziomej) i ok. 250 mm (10 cali) (w pozycji prawie pionowej). Wspornik torby można bardzo łatwo regulować.

Jeśli wspornik worka nie jest potrzebny, można go łatwo wyjąć.

Statyw i stół roboczy
do dużych obciążeń

Jeśli worek, który ma być zgrzewany, jest wyjątkowo długi lub bardzo ciężki (ponad 8 kg (17,6 funtów)), do maszyny można dostosować stół roboczy do dużych obciążeń. Ten stół roboczy jest przeznaczony do przenoszenia dużych obciążeń (do 30 kg (66 funtów) masy statycznej). Można go zamówić / stosować tylko w połączeniu ze wspornikiem typu E + rolloflux. Jako wyposażenie dodatkowe stół roboczy do dużych obciążeń zawiera również platformę montażową, którą należy połączyć z nogami podpory typu E. Stół roboczy do dużych obciążeń można zamówić tylko w wersji ze stali nierdzewnej. Nie oferujemy żadnej wersji malowanej proszkowo dla tego akcesorium. Stół roboczy ze stali nierdzewnej jest wykonany ze stali nierdzewnej AISI 301 z czystą i gładką powierzchnią. Wszystkie materiały są przystosowane na kontaktu z żywnością!

Trwała i mocna
regulowana podpora worka

Wysokość stołu roboczego do dużych obciążeń można regulować z poziomu ok. 220 mm (8,7 cala) do 780 mm (30,70 cala) (odległości podano od podłoża). Regulacja wysokości może odbywać się w krokach co 25 mm (1 cal) . Do regulacji wysokości nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia! Bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu we wszystkich produktach marki Hacona. Nasz specjalnie zaprojektowany hak zabezpieczający przed upadkiem zapewnia, że stół roboczy nie wypadnie z zaczepu blokującego. Stół roboczy do dużych obciążeń jest produkowany tylko w wykończeniu ze stali nierdzewnej, aby uniknąć zarysowań na pomalowanej powierzchni podczas przesuwania produktów po płycie stołu roboczego. Powierzchnia jest niezwykle łatwa do czyszczenia. Jeśli wymagana jest duża wydajność pakowania lub maszyna typu E zostanie zintegrowana z linią pakującą / napełniającą, sugerujemy wybór przenośnika rolkowego jako akcesorium.

System rozwijania
folii z rolki

Do każdej maszyny typu E można zamówić wspornik z rollofluxem. Podpora ma na celu optymalizację przepływu pracy i podkreślenie ergonomii pracy. Zapewnia solidną podstawę dla produktu i pozwala wciąż pakować worki z folii w rękawie. Do każdego wspornika dołączony jest również zestaw rolek zwanych rolloflux. Jeśli worki mają być produkowane z rękawa foliowego, rolkę można umieścić na specjalnym rozwijaczu. Maksymalny ciężar załadunku rolloflux to 25 kg (55 funtów) masy statycznej.

Wspornik można zamówić tylko w wersji ze stali nierdzewnej. Nie oferujemy żadnej wersji malowanej proszkowo dla tego akcesorium. Wspornik ze stali nierdzewnej jest wykonany z AISI 301 materiał ze stali nierdzewnej o czystej i gładkiej powierzchni. Rolki rolloflux są wykonane z anodowanego aluminium. Wszystkie materiały są dopuszczone do kontaktu z żywnością!

Kółka jezdne do
podstawy typu E

Genialne rozwiązanie zapewniające jeszcze większą elastyczność. Wszystkie podpory typu E z rollofluxem mogą być wyposażone w kółka. Dzięki zamontowaniu kół na wsporniku maszynę można łatwo przenieść w dowolne miejsce w obszarze pakowania. Jest to bardzo przydatne akcesorium w logistyce, gdzie różnego rodzaju produkty muszą być pakowane w małe partie opakowań. Ponadto ten projekt jest również bardzo preferowany w przemyśle spożywczym lub w pomieszczeniach czystych, gdzie maszyna musi być często przenoszona w celu czyszczenia.

Przenośnik rolkowy
typu Bag Sealer

Doskonałe rozwiązanie w celu przyspieszenia zautomatyzowanej produkcji. Każda maszyna typu E może być zamontowana na przenośniku rolkowym Bag Sealer. Przenośnik rolkowy do zgrzewania worków Bag Sealer został zaprojektowany w celu podkreślenia ergonomicznej pracy przy przenoszeniu ciężkich worków.

Najbardziej zaawansowane maszyny typu E zamontowane na przenośniku rolkowym do zgrzewania worków: ED – 620 i EB – 620

Wymiary przenośnika rolkowego to: 1730 x 300 x 275 mm (68,1 x 11,8 x 10,8 cala) (dł. X szer. x H)

Przenośnik rolkowy (standardowy) o wysokość roboczej 280 mm (11 cali) (mierzoną od podłoża). W zależności od potrzeb klienta przenośnik rolkowy może być wykonany na specjalne zamówienie również w innych rozmiarach. Przenośnik rolkowy do zgrzewarki worków wykonany jest z anodowanych profili aluminiowych zaprojektowanych przez firmę HACONA. Płyty łączące i osprzęt to części ze stali nierdzewnej. Kolumnę podtrzymującą maszynę można regulować w zależności od wielkości maszyny. Wysokość robocza maszyny: 400 – 895 mm (15,7 – 35,2 cala) (odległość mierzona od wysokości przenośnika rolkowego) Rolki aluminiowe można łatwo wyjąć, a w miejsce rolek aluminiowych zintegrować wagę. W ten sposób przenośnik rolkowy Bag Sealer może stać się doskonałą półautomatyczną maszyną do napełniania i zamykania worków.

Opinie

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Zgrzewarka przemysłowa na statywie HACONA E-1020”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Musisz być zalogowany, aby móc dodawać zdjęcia do recenzji.