NASI PARTNERZY

Dostarczamy tylko sprawdzone rozwiązania

Maszyny i systemy pakujące oferowane przez Novumpack to szeroka gama rozwiązań do pakowania od najlepszych producentów. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy STROJPLAST, producenta maszyn pakujących w folię termokurczliwą, owijarek poziomych PKG oraz systemów zamykania, składania kartonów, owijania i zabezpieczania palet oraz pełnych linii produkcyjnych EAR FLAP. Posiadamy szeroki wybór standardowych maszyn pakujących, jednocześnie jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania szyte na miarę. Nasze systemy pakujące są projektowane indywidualnie dla każdego klienta w zależności od typu opakowania i sposobu pakowania konkretnych towarów. Linie pakujące odpowiednio zaprojektowane zapewniają szybkie i łatwe pakowanie żywności, napojów i innych produktów. Dostępne w naszej ofercie maszyny do pakowania są nie tylko wyjątkowo funkcjonalne i proste w obsłudze, ale również wyjątkowo precyzyjne i wydajne. Ich eksploatacja jest gwarancją uzyskania odpowiednich oszczędności. Oferowane przez nas maszyny pakujące spełniają najwyższe standardy dotyczące bezpieczeństwa i funkcjonalności, dzięki czemu są chętnie wykorzystywane w fabrykach i magazynach firm działających w różnych branżach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań, wątpliwości lub chęci zakupu maszyn pakujących i innych urządzeń, zapraszamy do kontaktu.

HACONA

Firma HACONA powstała 25 lat temu, zdobyła silną pozycję w świecie przemysłowych zgrzewarek do folii i maszyn próżniowych.

Podczas opracowywania produktów bierze pod uwagę przeznaczenie i potrzeby klientów. Celem HACONA jest stworzenie czegoś nowego i wyjątkowego, co spełnia najnowocześniejsze oczekiwania pod względem technicznym, jest elastyczne pod względem użytkowania, może być szeroko stosowane i spełnia wszystkie wymagania ergonomiczne i estetyczne.

Maszyny HACONA są projektowane z myślą o nowoczesności, jakości i prostocie, z naciskiem na funkcjonalność i opłacalność. 

Zgrzewarki impulsowe stołowe

Długość zgrzewania od 220 mm do 820 mm, z możliwością bezpiecznego zgrzewania folii o łącznej grubości do 200 mikronów.

Półautomatyczne zgrzewarki impulsowe

Długość zgrzewania od 320 mm do 1520 mm. Bezpieczne zgrzewanie folii o całkowitej grubości do 800 mikronów.

Profesjonalne półautomatyczne zgrzewarki impulsowe

Długość zgrzewania od 420 mm do 1320 mm. Bezpieczne zgrzewanie folii o całkowitej grubości do 800 mikronów.

Wysokowydajne przemysłowe zgrzewarki impulsowe

Długość zgrzewania od 420 mm do 3020 mm. Bezpieczne zgrzewanie folii o całkowitej grubości do 1200 mikronów.

Przemysłowe zgrzewarki próżniowe

Długość zgrzewania od 420 mm do 3020 mm. Bezpieczne zgrzewanie folii o całkowitej grubości do 1200 mikronów.

Przemysłowe, wysokowydajne zgrzewarki próżniowe

Długość zgrzewania od 1320 mm do 2620 mm. Bezpieczne zgrzewanie folii o całkowitej grubości do 1500 mikronów.

EAR-FLAP® GROUP ma cztery centra produkcyjne i posprzedażowe: Barcelona (Hiszpania), Pampeluna (Hiszpania) San Luis Potosi (Meksyk) i Apeldoorn (Holandia).

SYSTEMY EF I OBSŁUGA EF
Oddziały EF-SYSTEMS i EF-HANDLING korporacji EAR-FLAP® koncentrują produkcję swoich urządzeń i usług w centrali w Barcelonie (Hiszpania) i Apeldoorn (Holandia).

Linie do owijania stretch, automatyczne paletyzatory, owijanie opakowań, AGV i automatyzacja końca linii.

PAKIET EF I USZCZELNIANIE EF
Oddziały EF-PACK i EF-SEALING korporacji EAR-FLAP® koncentrują produkcję swoich urządzeń w Barcelonie (Hiszpania), Pampelunie (Hiszpania) i San Luís Potosí (Meksyk).

Owijarki stretch, maszyny do formowania opakowań i tacek, urządzenia do wkładania i zamykania torebek, maszyny do pakowania w folie i maszyny do pakowania w folię termokurczliwą.

Zaklejarki do kartonów

Urządzenia do zaklejania i zamykania kartonów klapowych przy użyciu taśmy klejącej.

Owijarki pierścieniowe

W pełni automatyczne, wysokowydajne linie do owijania palet.

Kartoniarki

Automatyczne i półautomatyczne maszyny do składania i formowania kartonów klapowych (amerykańskich).

Uzupełnianie opakowań

Automatyczne maszyny do umieszczania folii i worków wewnątrz kartonów.

Owijarki talerzowe do palet

Owijarki talerzowe to podstawowe i najbardziej popularne urządzenia do owijania palet.

Systemy pick&place

Automatyczne linie do formowania opakowań, umieszczania produktów w kartony i zamykania.

Owijarki ramieniowe

Wydajne urządzenia do owijania palet. Moga pracować jako wolnostojące urządzenia jak i w linii pakującej.

Linie pakujące

Systemy pakujące końca linii produkcyjnej, przeznaczone do pakowania produktów.

Światowy lider w produkcji urządzeń do pakowania

Jia-In Industry Co. Ltd. zajmuje się dostarczaniem najbardziej innowacyjnego systemu pakowania od 1973 roku. Dzięki bogatemu doświadczeniu w produkcji maszyn i materiałów pakujących przez ponad 38 lat Jia-In Industry Co. Ltd. zdobyła solidną reputację dla naszych klientów w ciągu ponad 60 krajów. Aby zaspokoić popyt na fabryki w Chinach od lat 90., Joinpack założył również PP, wytłaczarkę PET i fabrykę maszyn w Szanghaju, Shenzhen i Qingdao z ponad 24 lokalnymi biurami sprzedaży obejmującymi główne obszary przemysłu w Chinach.

Znak firmowy Joinpack podkreśla, że ​​jako producent opakowań łączymy niezawodną jakość naszych maszyn pakujących z konkurencyjnymi cenami w celu osiągnięcia zadowolenia naszych klientów z branży opakowań. Od najprostszych odpowiadających materiałów do wiązania do najbardziej wymagających rozwiązań systemowych, nasze zintegrowane podejście obejmuje wszystkie wymagania dotyczące pakowania.

Jako lider rynku w branży opakowań, Joinpack nieustannie angażuje się w zapewnianie naszym klientom najlepszych maszyn do pakowania. Opracowujemy kluczowe produkty głównie w maszynach pakujących na końcu linii, od liniowego systemu pakowania, indywidualnej maszyny do wiązania, maszyny do pakowania w folię stretch, maszyny do zamykania kartonów, narzędzi ręcznych, aż po materiały opakowaniowe. Szeroka gama produktów zapewnia wydajną, kompleksową obsługę spełniającą potrzeby naszych klientów.

Joinpack jest pierwszą fabryką na Tajwanie, która wdrożyła system ISO certyfikowany przez RWTUV. Dziś działamy w systemie ISO9001: 2008. Nasze produkty opakowaniowe podlegają dyrektywie CE i RoHS, która zapewnia standard bezpieczeństwa i jest przyjazna dla środowiska dla wszystkich użytkowników. Ciągły rozwój rozwiązań w zakresie opakowań i optymalna jakość zapewniają wysoki poziom niezawodności w maksymalizowaniu jakości pakowania.

Półautomatyczne bandownice

Półautomaty stolikowe do spinania paczek taśmą polipropylenową

Zalejarki kartonów

Automatyczne urządzenia do zamykania i zaklejania kartonów klapowych

Bandownice ramowe

Automatyczne i półautomatyczne urządzenia ramowe do spinania produktów taśmą PP

Kartoniarki

W pełni automatyczne kartoniarki do formowania, składania i zamykania kartonów klapowych

Automaty spinające

Automatyczne maszyny do formowania i spinania kartonów w formie złożonej

Automaty do spinania palet

Automatyczne systemy do pionowego spinania ładunków na paletach

Wiązarki mobilne

Mobilne urządzenia do spinania palet taśmą polipropylenową

Automaty poziome do palet

Systemy automatycznego spinania ładunków na palecie przy pomocy taśm PP i PET

Od początku naszej działalności w 1990 roku nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań, które pozytywnie wpłyną na naszych klientów. Kreatywność i dbałość o szczegóły są częścią naszej filozofii biznesowej. Z dumą możemy spojrzeć na szereg innowacyjnych rozwiązań – od wdrażania drobnych ulepszeń po wdrażanie większych pomysłów. Rzucamy wyzwanie doskonałości we wszystkim, co robimy. Nasi klienci są w centrum naszej uwagi. Naszym celem jest budowanie wzajemnego zaufania, dlatego zwracamy uwagę i uważnie słuchamy, aby dokładnie zrozumieć wyzwania klienta.

Zadowolony klient jest tym, co naprawdę czyni nasz wysiłek wartym zachodu. Bezkompromisowa jakość zawsze leżała u podstaw naszej filozofii biznesowej. Szeroki zakres doświadczenia w budowie maszyn, rygorystyczna kontrola jakości na wszystkich etapach procesu produkcyjnego oraz wysokiej jakości wbudowane komponenty gwarantują wysoce niezawodny sprzęt, który działa dobrze w trudnych warunkach. Wcześniejsze doświadczenia pokazują 98% czasu sprawności.

Automatyczne foliarki do zgrzewek

Automatyczne foliarki do pakowanie produktów w pakiety zbiorcze typu zgrzewki

Półautomatyczne foliarki do zgrzewek

Urządzenia do pakowania produktów w zgrzewki przeznaczone dął małych i średnich produkcji

Automatyczne zgrzewarki kątowe

Automaty kątowe do foliowania i pakowania produktów

Tunele termokurczliwe

Tunele obkurczające do foliowania produktów

Półautomatyczne zgrzewarki kątowe

Zgrzewarki kątowe półautomatyczne przeznaczone do foliowania opakowań jednostkowych

Piece grzewcze

Piece przeznaczone do wygrzewania elementów

Przemysłowe pakowarki próżniowe

Urządzenia do pakowania próżniowego elementów spożywczych, technicznych z przeznaczeniem dla branży farmaceutycznej

Zgrzewarki do worków

Przemysłowe zgrzewarki przeznaczone do pakowania dużych worków

Zgrzewarki stołowe

Proste i kompaktowe urządzenia do zgrzewania folii i woreczków foliowych

Zgrzewarki stałocieplne

Zgrzewarki stałocieplne do zamykania opakowań i worków foliowych

Od systemów pakowania po systemy transportu, od pakowania ręcznego po automatyczne. Jesteśmy aktywnie obecni w branży graficznej, papierniczej, spożywczej, odzieżowej i ogólnie w przemyśle wytwórczym.

Imbal Stock to włoska firma specjalizująca się w projektowaniu i budowie kluczowych urządzeń do pakowania ręcznego. Od lat jest liderem na rynku opakowań, realizując automatyczne maszyny pakujące specjalnie w celu spełnienia wszelkich wymagań klientów.

Know-how i zastosowana konstrukcja pozwala na dostarczanie i dostosowywanie sprzętu, od ręcznych zgrzewaczy L po zautomatyzowane, ciągłe zgrzewarki boczne przerywane i napędzane serwomechanizmem, flowpack z niestandardowymi systemami uszczelnień, owijarki z wbudowanym systemem płukania gazem. Naszą dostawę uzupełniają różne materiały eksploatacyjne (folie, taśmy, taśmy itp.) Oraz części zamienne do zakresu maszyn.

Partnerstwo nawiązane z „Integratorami systemów” pozwala nam również instalować do tego celu instalacje i systemy liniowe. Włączenie owijarki do istniejącej zautomatyzowanej linii lub badanie nowej jednostki produkcyjnej jest częścią naszej logiki biznesowej, zgodnie z koncepcją pełnej obsługi.

Obsługa posprzedażna jest naszą główną zaletą, dumą, która wyróżnia nas na tle konkurencji, zarówno ze względu na natychmiastowość działania, jak i profesjonalizm, z którym współpracujemy na wszystkich maszynach pakujących i zakładach pakujących. Oferowane usługi obejmują: edukację i szkolenia dla personelu klienta, wsparcie techniczne oraz dodatkowe i / lub konserwację zapobiegawczą.

Zgrzewarki kloszowe

Kompaktowe urządzenia przeznaczone do zgrzewania i obkurczania drobnych produktów

Zgrzewarki ze zgrzewem bocznym

Wydajne urządzenia do pakowania produktów w folię

Zgrzewarki kątowe z tunelem

Urządzenia do pakowania i obkurczania produktów w folię termokurczliwą

Automaty pakujące ze zgrzewem ciągłym

Wysokowydajne urządzenia do pracy w liniach produkcyjnych

Automatyczne zgrzewarki kątowe

Automatyczne zgrzewark iz tunelem przeznaczone do pracy w liniach produkcyjnych

Automaty poziome typu Flow-Pack

Automaty pakujące poziome o wysokich wydajnościach

Audion Elektro B.V. powstał w 1947 roku. W latach pięćdziesiątych firma zaczęła koncentrować się na produkcji maszyn do uszczelniania oprócz działalności handlowej. W ostatnich dziesięcioleciach Audion Elektro stał się wiodącą marką w branży opakowań. Dziś, dzięki światowej sieci dealerów, Audion jest reprezentowany w ponad 65 krajach na całym świecie.
Maszyny pakujące Audion charakteryzują się wyjątkową jakością. Zachowując kontrolę nad rozwojem i produkcją maszyn w Holandii, Audionowi udało się zachować elastyczność i zorientować na klienta. Usługa świadczona przez Audion jest uważana przez naszych klientów za decydującą zaletę. Krótki czas dostawy maszyn, części i akcesoriów oraz innowacyjne rozwiązania różnorodnych problemów związanych z pakowaniem to ważne cechy, które wyróżniają firmę Audion w branży.
Dzięki Audion masz duży wybór maszyn pakujących, które spełniają twoje wymagania produkcyjne. Doświadczenie i wiedza gromadzona przez lata w poszukiwaniu rozwiązań dla klientów są wyjątkowe. Szeroki asortyment maszyn na tej stronie pokazuje, że istnieje rozwiązanie dla każdego problemu z opakowaniem. Oprócz produkcji standardowych maszyn z przyjemnością dostarczamy dostosowane modele w razie potrzeby.

Impulsowe zgrzewarki stołowe

Stołowe impulsowe zgrzewarki stołowe do worków i rękawa foliowego

Stołowe zgrzewarki stałocieplne

Urządzenia do zgrzewania worków foliowych, laminatów, folii z papierem

Stacjonarne zgrzewarki do worków

Zgrzewarki MAGNETA przeznaczone do dużych worków i rękawów foliowych

Pionowe zgrzewarki rotacyjne

Wysokowydajne urządzenia do pracy w liniach produkcyjnych

Zgrzewarki szczękowe

Zgrzewarki szczękowa stałocieplne i impulsowe do zgrzewania worków

Poziome zgrzewarki rotacyjne

Do pakowania i zgrzewania woreczków foliowych, saszetek, itp.

Mobilne zgrzewarki rotacyjne

Urządzenia do zgrzewu ciągłego przeznaczone do małych woreczków

Zgrzewarki medyczne

Specjalne urządzenia przeznaczone dla farmacji do zgrzewu i usuwania powietrza

Firma Transpak, założona w 1983 r., Jest pierwszą firmą, która eksportowała sprzęt do taśmowania, który został wyprodukowany na Tajwanie na rynek globalny poprzez systematyczne podejście. Naszym celem jest maksymalizacja zadowolenia i lojalności klientów dzięki wiodącej technologii, doskonałości usług i zaangażowaniu wszystkich pracowników. Aby przyspieszyć innowacje technologiczne, Transpak opracował pierwszy 10-letni plan w 1997 r. Zainwestowaliśmy znaczne kwoty w badania i rozwój , co zaowocowało owocnym rozwojem firmy w ciągu następnych 10 lat. Innowacje napędzają wzrost. Teraz jesteśmy na etapie trzeciego 10-letniego planu (2019-2028) i nadal inwestujemy w rozwój nowego sprzętu do taśmowania, aby napędzać rozwój biznesu przez kolejne 10 lat. Transpak oferuje lepszy sprzęt o lepszym poziomie usług, aby pomóc naszym partnerom w rozwoju firmy razem z nami. Obecnie jesteśmy największym producentem sprzętu do taśmowania na Tajwanie, liderem technologii w Azji, a także światowym liderem wartości w branży. Oferujemy naszym klientom najbardziej kompleksową linię urządzeń do opasywania w branży.

Akcesoria do taśm

Akcesoria i narzędzia przeznaczone do spinania taśm PP i PET

Automaty spinające

W pełni automatyczne bandownice do taśmy pp

Narzędzia ręczne

Przeznaczone do spinania produktów taśmą PP i PET

Bandownice boczne

Urządzenia spinające taśmy PP przeznaczone do pracy w liniach produkcyjnych

Bandownice akumulatorowe

Kompaktowe i szybkie urządzenia do bez spinkowego łączenia taśmy PP i PET

Automaty do spinania prasy

Urządzenia zaprojektowane do pakowania gazet i czasopism taśmą PP

Wiązarki stolikowe

Ekonomiczne i uniwersalne urządzenia do spinania taśmą PP

Automaty do spinania tektury

Automaty do spinania tektury falistej, pudeł rozłożonych itp

Wiązarki ramowe

Ramowe urządzenia do spinania paczek taśmą PP

Wiązarki do palet

Urządzenia spinające taśmą PP i PET do palet

Firma została założona na podstawie wieloletniego doświadczenia profesjonalistów działających w branży opakowań zarówno na poziomie technicznym, jak i biznesowym.

Postanowili zebrać wszystkie doświadczenia, które zdobyli po wielu latach pracy, aby stać się wiodącą firmą w branży opakowań i ze szczególnym uwzględnieniem kwestii środowiskowych

Najważniejszą rzeczą, w którą wierzymy, jest możliwość zaspokojenia potrzeb naszych klientów, zapewnienie wysokiej jakości usług i być zawsze dostępnym w razie potrzeby.

Do tej pory osiągnęliśmy rozwój maszyn, które pozwalają zaspokoić szeroki zakres potrzeb, a naszą największą satysfakcją jest to, co otrzymujemy z reakcji naszych klientów.

Manualne owijarki orbitalne

Urządzenia do owijania drobnej dłużycy folią stretch

Automatyczne owijarki poziome

Urządzenia typu Full Close do pełnego foliowania produktów

Automatyczne owijarki pierścieniowe

Urządzenia do owijania długi przedmiotów za pomocą folii stretch

Owijarki gabarytowe

Urządzenia RING do owijania bardzo dużych produktów

Owijarki pierścieniowe Logic

Owijarki przeznaczone specjalnie do owijania produktów na podkładach tekturowych

Specjalistyczne owijarki pierścieniowe

Budowane na zamówienie systemy owijania folią stretch

Owijarki do opon

Urządzenia zaprojektowane do pakowania opon samochodowych

Firma Valko mieszcząca się w Bottanuco w prowincji Bergamo od zawsze produkowała profesjonalny sprzęt próżniowy, oferując szeroki zakres rozwiązań, w tym maszyny pakujące, zgrzewarki i systemy pakowania żywności na każdą potrzebę. Produkowany przez naszą firmę sprzęt próżniowy jest ręczny, półautomatyczny lub automatyczny, stołowy lub kołowy (nadaje się również do pakowania w atmosferze modyfikowanej). Produkty, które oferujemy, spełniają zatem wszelkie potrzeby pracowników gastronomii i dystrybutorów żywności, małych i dużych. Oprócz produkcji urządzeń próżniowych Valko oferuje standardowe i opcjonalne akcesoria, zapewniając klientom materiały eksploatacyjne, takie jak worki próżniowe, wanny GN i rolki o różnych rozmiarach.

Zgrzewarki próżniowe

Zewnętrze urządzenia do zgrzewania i usuwania powietrza z worków

Zgrzewarki do tacek

Urządzenia do zamykania i zgrzewania tacek folii spożywczą

Stanowiska do pakowania

Kompaktowe i ergonomiczne stanowiska do pakowania produktów w folię

Trayselery do pakowania tacek

Zgrzewarki szufladowe do tacek przeznaczone do pakowania próżniowego

Pakowarki komorowe

Komorowe urządzenia do pakowania próżniowego produktów w workach

Automaty do pakowania tacek prózniowo

Automatyczne maszyny do pakowania produktów na tackach w próżni lub atmosferze modyfikowanej

Stacjonarne pakowarki próżniowe

Urządzenia do pakowania próżniowego. Posiadają duże komory i mocne pompy próżniowe

Gorące stoły

Urządzenia do pakowania produktów w folię spożywczą

Od momentu założenia w 1970 roku, Siat S.p.A. jest liderem na rynku produkcji maszyn dla przemysłu opakowaniowego.

Z zakładem produkcyjnym zlokalizowanym w północnych Włoszech, firma jest liderem jakości w segmencie rynku związanym z urządzeniami do taśmowania (automatycznymi i półautomatycznymi), owijarkami stretch, maszynami do taśmowania, maszynami fleksograficznymi i dyspenserami taśm.

Nasz sukces wynika z naszego zaangażowania w zrównoważone innowacje, które doprowadziły do opracowania wielu rozwiązań dla przemysłu opakowaniowego, w tym dyspenserów taśm i innowacyjnej, szybko zmieniającej się głowicy taśmującej.

Obecnie Siat jest niezawodnym partnerem w zakresie sprzętu do pakowania, oferującym kompleksową gamę rozwiązań spełniających określone potrzeby. Jako firma oparta na innowacjach, wierzymy, że nasza globalna siła robocza dostarcza świeżych pomysłów na to, jak najlepiej służyć naszym klientom.

Zaklejarki

Automatyczne i półautomatyczne zaklejarki kartonów

Formiarki

W pełni automatyczne i półautomatyczne składarki do kartonów

Owijarki

Owijarka do palet folią stretch

Przenośniki grawitacyjne

Systemy transportu kartonów z punktu odbioru do punktu dostawy.

Jednostki taśmujące

Głowice do tasmowania

Bandownice akumulatorowe

Spinanie ładunków przy użyciu taśmy PP lub PET

Dyspensery

Oklejarki ręczne do taśm

Wózki

Odwijacze do taśm