Wiązarka stołowa do małych produktów TP-702RS Mercury

SKU: NOV-82748

Cena na telefon

Szacunkowy czas dostawy: 30 dni roboczych

Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 500,00  z VAT.
17 Klientów ogląda ten produkt teraz!
Masz pytania odnośnie tego produktu?

Porozmawiaj z naszym specjalistą lub poproś o ofertę.

62218143_1285717218246656_2285775654991429632_n

Radosław Kokoszka

key account manager

Formularz ofertowy

Dane kontaktowe

Novumpack - systemy pakowania
30-719 Kraków
ul.Gromadzka 46

+48 12 653 04 06
+48 663 725 817

biuro@novumpack.pl
serwis@novumpack.pl

Poniższy formularz służy do składania zapytań o konkretny produkt ze strony. W przypadku innego produktu prosimy wysłać zapytanie ze strony konkretnego produktu.

Informacje dodatkowe
Waga z opakowaniem jednostkowym 200 kg
Czas cyklu

0,92 sekundy / wiązanie

Wydajność

65 spięć / min

Siła naciągu (kg)

1 – 32 kg

Szerokość taśmy

5mm

,

6mm

,

9mm

Grubość taśmy

0,35 do 0,65 mm

Średnica wewnętrzna szpuli

200 mm

Technologia łączenia

Zgrzew stałocieplny

Napięcie

110V, 220V, 230V, 50/60 Hz, 1 faza

Moc

300W

Wysokość stołu

820-920 mm

Waga urządzenia

158 kg

Producent

Transpak

Pliki do pobrania

Opis produktu
Wiązarka stołowa

TP 702RS Mercury

Wiązarka Mercury TP-702RS to szybkie urządzenie do wiązania małych i okrągłych produktów taśmą o szerokości 5-12 mm. Wiązarka TP-702RS jest odpowiednia do wiązania produktów i wiązek o minimalnym rozmiarze 40x10 mm lub wiązki dwóch tulejek o średnicy 32 mm.

Wiązarka automatyczna z serii 702 jest następczynią bardzo popularnej i cenionej wiązarki TP-701.

Sprawdzona jakość wiązarki zaowocowała przygotowaniem bardzo wielu wersji urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów np. wersja z prasą, pasami z niezależnym napędem, do pakowania okrągłych i małych opakowań, obudową ze stali nierdzewnej, specjalistycznych automatów opasujących dla przemysłu poligraficznego, opakowań kartonowych itp.

Zastosowanie:

Wiązarka do paczek Transpak TP 702 doskonale się sprawdza w firmach zajmujących się: kolportażem prasy, drukarniach, tartakach, u producentów opakowań kartonowych, mebli, materiałów budowlanych, artykułów RTV i AGD, paneli podłogowych, drzwi okien, producentów żywności i wielu innych. Wszędzie tam gdzie należy szybko i tanio zabezpieczyć swoje produkty do dalszego transportu. Uzyskanie znakomitych parametrów umożliwia najnowocześniejsza głowica robocza. Do napędu zastosowano perfekcyjne silniki bezszczotkowe produkcji niemieckiej, dzięki czemu wyeliminowano podatne na usterki sprzęgła, pasy napędowe, łańcuchy, koła pasowe itp.

Pozwoliło to na uproszczenie konstrukcji urządzenia. Redukcji o 30% elementów potrzebnych do budowy oraz zmniejszeniu elementów regulowanych. Wpływa to znacząco na obniżenie kosztów obsługi serwisowej. W urządzeniu wprowadzono szereg nowoczesnych rozwiązań ułatwiających codzienna pracę i skrócających do minimum przestoje technologiczne. Wykonywanie typowych czynności obsługowych jak : wymiana i załadunek taśmy pp, uruchomienie cyklu, odblokowanie taśmy, regulacja siły naprężenia itp. jest szybka i nieskomplikowana.

Główne zalety TP-702RS:

 • MAŁE PRODUKTY - maszyna jest w stanie zakleić nawet bardzo małe produkty i wiązki o przekroju 40x10 mm lub np. dwie rury o średnicy 2x32 mm.
 • WYSOKA WYDAJNOŚĆ - najwyższa prędkość, bardzo łatwa obsługa, minimalna ilość części zamiennych, najlepszy stosunek ceny do wydajności w swojej klasie

 • GŁOWICA BANDUJĄCA - Solidna i kompaktowa głowica banderolująca wykorzystująca bezszczotkowe silniki prądu stałego z technologią napędu bezpośredniego i minimalną liczbą części ruchomych i zamiennych. Silniki są produkowane w Niemczech.

 • NAWIJANIE TAŚMY - Szybkie automatyczne nawijanie nowej szpuli taśmy, co eliminuje konieczność ingerencji w dolną część maszyny.

 • ODWIJANIE TAŚMY - Innowacyjny, ergonomiczny system odwijania taśmy zapewnia szybką i wygodną wymianę nowej szpuli.

 • SZYBKI DOSTĘP - składany stół roboczy zapewnia łatwy dostęp do głowicy i prowadnic taśmy bez użycia narzędzi w celu szybkiej konserwacji.

 • PANEL STEROWANIA - obrotowy panel sterowania umożliwia pracę z obu stron maszyny (drugi pedał nożny lub dodatkowy zewnętrzny pedał nożny jest opcjonalny)

 • SIŁA NAPIĘCIA TAŚMY - elektroniczna kontrola napięcia taśmy regulowana z panelu sterowania, bardzo dokładne naprężenie można również ustawić dla wrażliwych produktów 1-31 kg

 • ŁĄCZENIE TAŚMY - Regulowany czas zgrzewania i chłodzenia taśmy

 • FUNKCJE AUTOMATYCZNE - Wyrzucanie pustych lub uszkodzonych bindownic, Automatyczne wyrzucanie końcówki taśmy na szpuli, Automatyczne nawijanie nowej szpuli z taśmą, Automatyczne wykrywanie prawidłowej pozycji taśmy.

 • PRODUKTY - Nadaje się do mniejszych i średnich opakowań oraz produktów, które w większości pasują do rozmiaru ramy do wiązania.

 • SZYBKOŚĆ - Odpowiednia do ciężkich prac i pracy wielozmianowej, wydajność maszyny wynosi 47 ładunków na minutę.

 • WYZWALANIE CYKLU - Cykl wiązania jest wyzwalany za pomocą pedału nożnego, przycisku lub fotokomórki (opcjonalnie można dokupić dodatkowe pedały).

 • WYSOKOŚĆ ROBOCZA - regulowana wysokość robocza maszyny w zakresie 820-920 mm jest wielką zaletą.

 • CERTYFIKATY - Maszyna posiada certyfikaty CE, TÜV, DNV.

Opinie

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Wiązarka stołowa do małych produktów TP-702RS Mercury”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Musisz być zalogowany, aby móc dodawać zdjęcia do recenzji.